Про це повідомляє Cointelegraph із покликанням на інформацією самого криптовалютного майданчика.

Дізнайтеся більше про інвестиційні можливості: Біткойн, золото чи долар: що дало найбільше прибутку інвесторам у 2020

Що відомо про нову послугу Пошти Австралії

Як вдалося з’ясувати, клієнти криптобіржі можуть оплачувати поштові послуги за допомогою біткойна. Така можливість діє у понад 3500 відділеннях австралійської пошти.

За словами генерального директора криптовалютної платформи Хольгера Аріанса (Holger Arians), новий платіжний метод, що почав діяти у відділеннях австралійської пошти, позитивно сприйнятий багатьма користувачами криптовалют.

Для більшості людей набагато комфортніше оплачувати послуги в поштовому відділенні біткойном, ніж здійснювати грошові перекази онлайн. Ми пишаємося таким партнерством і хотіли би подякувати Пошті Австралії за те, що вона готова впроваджувати нові платіжні технології,
– сказав Аріанс.

Цікаво: Хто заробить під час кризи: експерти назвали затребувану професію

Пошта й інноваційні технології

  • У 2016 році повідомлялося, що задля модернізації власної інфраструктури поштовий оператор Австралії звернув увагу саме на блокчейн. Тоді представники Пошти хотіли використати децентралізовану технологію для збереження ідентифікаційних даних.
  • Однак не лише Пошта Австралії цікавиться інноваційними технологіями та криптовалютами. У 2019 році Пошта Хорватії повідомила про запущення послуги з обміну криптовалюти на готівку в місті Задар. Сервіс працює в тестовому режимі. Саме ж послуга надається Поштою Хорватії у співпраці з компанією Electrocoin.
  • Також у 2019 році у поштових відділеннях Ліхтенштейну можна було придбати біткойни.