Хто спонсорує Москву

Згідно з даними Федерального статистичного управління, Німеччина не обмежила торговельні відносини з Росією. Навіть більше, Берлін знайшов шлях імпорту російської нафти через Індію.

Читайте також Техгіганти демонструють сильні позиції: чому це важливо у сучасних умовах

Німеччина обходить санкції, завдяки багаторівневому торговельному шляху нафтопродуктів. Спочатку сировинна направляється з Росії у Індію. Там створюється нова угода. Німеччина купує російські нафтопродукти уже у Індії.

За словами експертів зі статистичного управління, переважно імпортувалися газойлі, які використовуються при виробництві пічного чи дизельного палива. До Індії транспортувалася сира нафта. Безпосередньо в країні отримана сировина перероблювалася на газойлі.

Якщо вірити статистиці, імпорт російських нафтопродуктів у Німеччину "обхідними" шляхами з початку повномасштабного вторгнення збільшився у 12 разів. Тобто, попри відсутність прямих сполучень, торгівля світу з Росією продовжується.

Зараз на міжнародному рівні регулюються ціни на російські нафтопродукти. Це необхідно, аби не давати Кремлю можливість заробляти та поширювати свій вплив.