У 2021 році Безос покинув пост генерального директора Amazon, заявивши, що планує зосередитися на благодійності та інших інтересах. Forbes оцінює капітал американського бізнесмена у 202,9 мільярда доларів, частину якого він інвестує з допомогою своєї фірми Bezos Expeditions.
Зверніть увагу Зірковий бізнес: які знаменитості відкрили власну справу
Джефф Безос інвестував у секретний стартап
Інвестиційна компанія Bezos Expeditions не відповіла на запит з проханням прокоментувати ситуацію з Altos Labs. Скільки саме Джефф Безос міг вкласти у розвиток цього проєкту наразі невідомо.
Інвестори збирають сотні мільйонів доларів для інвестування в перепрограмування, спеціально спрямоване на омолодження частин або всього людського тіла,
– прокоментував плани стартапу дослідник з Гарвардського університету Девід Сінклер.
Що відомо про Altos Labs?
Наразі немає багато інформації про цей стартап. Компанія була зареєстрована у 2021 році у Делавері, США. За словами людей, яким відомо про плани Altos Labs, компанія працює над технологією біологічного перепрограмування. Це спосіб омолодження клітин у лабораторії, який, на думку деяких вчених, можна буде використовувати для оживлення тіл тварин, і врешті-решт використати цю технологію для продовження життя людей.Altos поки що не вийшла з офіційною заявою, але за даними MIT Tech Review компанія залучила щонайменше 270 мільйонів доларів. Altos Labs обіцяє своїм працівникам заробітну плату у розмірі 1 мільйона доларів на рік. Стартап також має намір відкрити інститути з дослідження у:
- Каліфорнії,
- Великій Британії,
- Японії.
Джефф Безос – це не єдиний багатій, який цікавиться темою довголіття. Зокрема, до цього переліку входять співзасновник Google Ларрі Пейдж, один із творців PayPal Пітер Тіль та "батько" корпорації Oracle Ларрі Еллісон, також інвестували в дослідження по боротьбі зі старінням. Безос і Тіль у 2020 році вклали гроші в компанію Unity Biotechnology, метою якої є виробництво засобів проти старіння, тоді як Пейдж обрав для інвестицій фірму Calico.