На вартість криптовалюти впливає безпрецедентна криза довіри, яка пов’язана із занепокоєнням щодо ліквідності кредиторів. Додамо, що максимально ціна біткойна підіймалася майже до 79 тисяч доларів за монету.

Варте уваги Чорне золото знову у тренді: як відмова ЄС від нафти з Росії вплине на інвестиції

Новий обвал на ринку криптовалют

Страх та паніка знову відіграють важливу роль на ринку криптовалют. У рамках останніх сесій інвестори вирішили взяти перерву та перевести подих. Тож в останній день червня 2022 року вартість біткойна ненадовго обвалилася нижче 19 тисяч доларів за монету, перш ніж трохи відскочити назад в ціні.

Згідно з даними фірми CoinGecko, головна криптовалюта світу впала на 5% за останні 24 години до 19 103 доларів. Лише у червні біткойн очікують, що падіння біткойна складе щонайменше 40%. Тоді як цифрова монета втратила понад 72% від свого історичного максимуму, який зафіксували у листопаді 2021 року.

Друга за популярністю цифрова монета світу – Ethereum – теж стрімко знецінюється. Вартість криптовалюти різко впала на 9,5% до 1021 долара за монету за 24 години. Віртуальна монета також втрачає позиції на ринку:

  • У перший місяць літа Ethereum втратив більше ніж 46% від своєї вартості;
  • Тоді як від своєї пікової ціни монета втратила 79%;
  • У листопаді минулого року Ethereum коштував 4 878 доларів за монету.

Наразі актуальна ціна цифрової монети коливається на рівні 1033 доларів. Ринкова капіталізація криптовалюти становить 122,87 мільярда доларів, інформує CoinDesk.

Актуально – експерт про наслідки дефолту для Росії: дивитися відео