Інвестиції стають мобільнішими

Важливим трендом у сфері інвестицій сьогодні стала висока мобільність. Це стосується як бізнесу та роботи торгових майданчиків, так і реакцій інвесторів. Якщо 100 років тому трейдеру потрібно було перебувати безпосередньо у будівлі біржі, щоб купувати чи продавати цінні папери, то тепер інвестувати можна буквально з будь-якої точки світу 24 години на добу.

Варте уваги Крок за кроком: секрети формування здорових фінансових цілей від експертів

Крім того, у людей тепер немає потреби присвячувати інвестуванню увесь свій час. Для прикладу, це можна робити паралельно з основною роботою або перебуваючи у відпустці. Цьому сприяє високий рівень розвитку технологій, за допомогою яких ефективно функціонують торгові майданчики.

Особливу роль тут відіграє технологія блокчейну, яка дозволяє скоротити час опрацювання всіх транзакцій до кількох секунд та істотно збільшити безпеку всіх операцій. Сьогодні її використовують тисячі великих компаній. Згідно з розрахунками International Data Corporation, компанії незабаром витратить майже 7 мільярдів доларів на рішення, що ґрунтуються на цій технології, а до 2024 року ця сума досягне позначки на рівні 15 мільярдів доларів.

Нові тренди серед інвесторів / Фото Pexels

Розвиток криптовалют не зупинити

Звісно, ​​інвестори продовжують вкладати кошти у традиційні фінансові інструменти. Зокрема, йдеться про:

  • Валютні пари;
  • Акції та облігації.

Водночас на ринку з'явилися також безліч нових активів. Особливу роль серед них на сьогодні відводить криптовалютам. Криптовалютні платежі зараз витісняють традиційні банківські перекази, тому що дедалі більше споживачів сьогодні вважають за краще розплачуватись за товари та послуги саме у такий спосіб.

На сьогодні капіталізація ринку криптовалют становить понад 1,2 трильйона доларів. Попри те, що 2022 рік був досить складним для цього сектору, але інвестори говорили про повноцінну "криптозиму".

Уже на початку 2023 року ринкова вартість цих активів знову почала дорожчати. Флагману ринку – біткойну – вдалося закріпитися вище за відмітку у 30 тисяч доларів. Крім того, різні експерти та бізнесмени очікують, що цифрова монета має потенціал для ще більшого зростання. Зокрема, Майк Новограц вважає, що біткойн має можливість подорожчати до 40 тисяч доларів після зміни монетарної політики Федерального резерву.

Нові тренди серед інвесторів / Фото Pexels

Метавсесвіт – важливий тренд

Після того як про плани зі створення власного метавсесвіту заявила компанія Meta (у минулому Facebook), багато корпорацій вже перебувають у процесі роботи над подібними проєктами.

За прогнозами міжнародного банку Citi, до 2030 року загальний обсяг ринку метавсесвітів сягне 8 – 13 трильйонів доларів. При цьому загальна кількість їх користувачів на цей час може досягти 5 мільярдів осіб. Токени, які випускають проєкти, що працюють над створенням метавсесвітів, також цікавлять сучасних інвесторів.

Швидше та безжально

Усі бізнес-процеси зараз протікають активніше: вони прискорилися, стали більш орієнтовані на результат. Величезну роль у цьому відіграє і цифровізація, а також перехід до ще більшого впровадження передових технологій.

При цьому бізнес загалом став агресивнішим і вимогливішим до своїх працівників – багато з них уже втратили робочі місця через те, що не можуть бути корисними у досягненні поставлених цілей. Приклад цього масові звільненя.

Так, наприклад, після покупки соцмережі Twitter мільярдер Ілон Маск скоротив понад 50% штату компанії. Також про звільнення повідомили й інші технологічні гіганти. Серед них Meta та материнська компанія Googel – Alphabet.

Аналогічні процеси фіксують й на ринку криптовалют, де через складну економічну ситуацію на криптобіржах топменеджмент торговельних майданчиків також вимушено пішов на суттєві скорочення штатів працівників. Зокрема, біржа Huobi планувала звільнити 20% своїх співробітників, а Coinbase повідомила про припинення трудових відносин із понад 1000 працівників.

Найчастіше такі дії стають запорукою виживання для компанії та тривожним сигналом для інвесторів, оскільки свідчать, що бізнеси мають серйозні труднощі. Інвестори без особливих рефлексій швидко позбавляються таких активів – наприклад, акцій, що може моментально впасти в ціні.

Хайп замість репутації

На фінансових ринках останніми роками дуже помітний тренд на інвестування на хвилі хайпу. Сучасні інвестори часто готові купувати ті чи інші активи, орієнтуючись не на репутацію чи фінансові показники компанії, а на той інформаційний шум, який фіксують навколо.

Гучні заяви відомих людей, скандали, чутки – сьогодні це найчастіше основні чинники, через які різко зростає чи падає вартість тих, чи інших активів. Хайпу зобов'язані своїм існуванням такі "мемні" криптовалюти як Dogecoin та Shiba Inu. Ринковий курс цих активів неодноразово злітав на сотні відсотків після того, як їх згадував у своїх твітах мільярдер та бізнесмен Ілон Маск.

Причому на ринку помітна ще одна цікава тенденція. Йдеться про активи, які створені саме для хайпу, але поступово перетворюються на серйозні торгові інструменти. Саме це й сталося із цими двома криптовалютами.

Як використати нові тренди у світі інвестицій

Стежити та заробляти на нових інвестиційних трендах нескладно. Для цього достатньо звернути увагу, наприклад, на торгову платформу Libertex від Forex Club. Ця платформа доступна як із комп'ютера, через вебінтерфейс, так і з мобільних телефонів на iOS та Android. Завдяки цьому інвестувати та отримувати прибуток можна буквально у будь-якому місці, де є інтернет.

Libertex пропонує понад 300 різних активів. Серед них такі:

  • Акції відомих компаній;
  • Фондові індекси;
  • Валюти;
  • Криптовалюти та інші активи.

А це означає, що кожен інвестор може знайти для себе фінансові інструменти для заробітку, які підходять саме йому.

Нові тренди серед інвесторів / Фото Pexels

Корисні опції

Крім того, у Libertex вбудовані безплатні інструменти технічного аналізу та стрічка фінансових новин, які дозволять вчасно відстежувати актуальні тренди та правильно прогнозувати динаміку ринку.

Актуально Інфляція – виклик для світу: як захистити свої гроші

Почати інвестувати та отримувати прибуток з Libertex досить просто. Для цього достатньо відкрити та поповнити рахунок, вибрати актив, а також визначитися з напрямком інвестиційної угоди. Після цього в один клік можна інвестувати "у зростання" або "зниження" обраного активу. Все, що необхідно буде зробити, – дочекатися прибутку та закрити угоду.

Розібратися у тому, як правильно інвестувати допоможе безплатний деморахунок із віртуальними 50 000 доларів. Здійснивши кілька угод на деморахунку, інвестор зможе перейти на реальний рахунок в один клік, щоб почати отримувати реальний дохід.