Це рішення зумовлене тим, що такі картки не користувалися популярністю серед онлайн-клієнтів. Про це виданню LIGA.net розповіли в техпідтримці банку.

Читайте також Не більше за 100 на місяць: "Приватбанк" вводить нові обмеження на перекази

Monobank закриває картки в злотих

Користувачі Monobank отримали повідомлення про те, що всі картки в злотих буде закрито. Відтак залишки грошей автоматично переведуться на кредитні картки за чинним курсом валют.

Самі ж картки з 13 грудня 2021 року стануть неактивними для користування. Також у банку порадили вже зараз переказати гроші в національній валюті Польщі на будь-які інші карти, в яких валюта зберігається в гривнях.


Monobank закриває картки в злотих / Скриншот з розсилки онлайн-банку

У техпідтримці Monobank пояснили, що картки в злотих не були популярними серед клієнтів. До того ж велика кількість продуктів ускладнює користування додатком.

Представники банку також порадили відкрити валютну карту в євро або доларах.

"Наша місія – зберегти простоту для всіх клієнтів. Тому більше не доступно відкриття карти в злотих", – відповіли в онлайн-банку на запит журналістів.

Раніше в додатку Monobank стався великий збій

  • 30 вересня в роботі додатку Monobank стався збій.
  • Користувачі скаржились, що спершу при оплаті будь-якого виду послуг і при переказах транзакція не проходила. Потім гроші поверталися на картку і вже з'являлося повідомлення про помилку.
  • Водночас усіх користувачів в додатку попередили про баги в системі. Зокрема онлайн-банк вибачився за ситуацію, яка склалась.