Як змінилися ціни на нафту

У вівторок, 24 жовтня, нафта Brent торгується на рівні 90,53 долара за барель. Сировина подорожчала на 70 центів або 0,8%.

Зверніть увагу Ставка на перспективу: як вийти на абсолютно новий рівень фінансової свободи

Паралельно нафта WTI зафіксувала зростання на 71 цент або 0,8%. Вартість американської сировини наразі коливається на рівні 86,20 долара за барель, інформує, Reuters.

Згідно з даними Bloomberg, ціни на нафту коливаються на таких рівнях:

  • Нафта Brent наразі коштує 90,33 долара за барель (+ 0,56%);
  • Марка WTI торгується на рівні 85,94 долара за барель (+ 0,53%).

Під час торгової сесії у понеділок, 23 жовтня, ціни на нафту впали на понад 2% на тлі активізації дипломатичних зусиль для стабілізації ситуації на Близькому Сході. Зокрема, марка нафти Brent подешевшала на 2,33 долара або 2,5% до 89,83 долара за барель. Тоді як американська сировина WTI втратила під час торгів 2,59 долара або 2,9%, завершивши день з ціною на рівні 85,49 долара за барель.

Що відбувається на ринку нафти

Ціни на нафту повернулися до зростання після досить суттєвого обвалу на попередній торговій сесії. Річ у тому, що інвестори досі занепокоєні ймовірністю розширення географії конфлікту між Ізраїлем та ХАМАС. Відтак, існує загроза, що почнуться перебої з постачанням нафти, пише видання Reuters.

Цікаво, що Індія звернулася до виробників нафти із закликом враховувати інтереси країн-споживачів, які страждають від зростання цін. Варто додати, що ця країна входить до трійки найпотужніших імпортерів чорного золота.