Долар опинився під серйозним тиском, наблизившись до критичної межі
Джерело:
CNBCДолар США стрімко втрачає позиції на ринку проти кошика з 6 інших валют. Американська валюта реагує на зміни на фінансових ринках після важливого рішення центробанку США.
Що впливає на курс долара
Індекс долара США повернувся до знецінення у п'ятницю, 20 вересня. Американська валюта наразі максимально наблизилася до найнижчого показника за 12 місяців, інформує CNBC. Фактично долар реагує на динаміку на ринках після центробанку США.
Актуально Різниця між "старими" та "новими" доларами: головні ознаки
Нагадаємо, що Федеральний резерв 18 вересня вперше за 4 роки знизив ставку на 50 базиcних пункти. У результаті долар опинився під тиском, оскільки ринки врахували швидші темпи зниження ставки у США.
Особиста фінансова стабільність неможлива без джерела регулярного доходу чи надійного роботодавця. Саме таким є український Райффайзен Банк. Згідно з рейтингом Forbes, банк входить в топ-25 найкращих роботодавців для ветеранів. До того ж тут завжди відкриті різноманітні вакансії. Знайти ідеальну для себе можна за посиланням.
Найбільші коливання Індексу долара США за останні 12 місяців:
- Індекс долара США досягнув пікового значення на рівні 107,35;
- цей показник зафіксував найслабші позиції за рік на рівні 101,51, повідомляє видання CNBC.
Що таке Індекс долара США
Це показник, який фіксує співвідношення долара до шести національних валют основних торгових партнерів США. Йдеться про євро, японську єну, британський фунт, канадський долар, шведську крону та швейцарський франк.Що відбувається з доларом
Індекс долара США на кінець тижня застряг на рівні 100,69, за даними CNBС, що трохи вище мінімуму за рік. На момент створення цього матеріалу, цей індикатор продовжує втрачати позиції на ринку та торгується на рівні 100,53, інформує портал Yahoo!Finance. Діапазон коливання становить 100,41 – 100,70.
Водночас євро та британський фунт за цей тиждень суттєво зросли проти долара. Зокрема, єдина валюта єврозони подорожчала на 0,8%, наблизившись до серпневого максимуму (1,12 долара). Якщо євро перетне цю позначку, то зможе далі подорожчати до пікового рівня з липня 2023 року. Тоді як фунт стерлінгів додав в ціні 1,1%, досягнувши найкращого результату з березня 2022 року.