Який курс біткойна до долара, гривні та євро сьогодні

Станом на 11:00 за київським часом, курс BTCUSD був на рівні 16 425 доларів за біткойн, повідомляють Фінанси 24 з посиланням на Libertex. За добу криптовалюта зміцнилася на понад 0,89%. А от в тижневому вимірі дала ріст в понад 6%. З початку року біткойн виріс на 128%.

Цікаво: Криптовалюта як джерело найвищих прибутків в період кризи: з чого почати


BTC/USD за останній тиждень / Libertex

Курс євро до біткойна закріпився на рівні 13 812, зміцнившись на 2,87% за останню добу. За тиждень біткойн виріс на 6% щодо євро, а з початку року виріс на майже 117%.

За один біткойн доведеться віддати 458 100 гривень.

Прогноз ціни біткойна на тиждень 16-20 листопада 2020

Аналітики з агенції з економічних прогнозів "30 Rates" дали свій прогноз на цей тиждень щодо ціни біткойна.

 • У вівторок, 17 листопада, в середньому курс за день буде 15 897 доларів.
 • У середу, 18 листопада, очікують падіння криптовалюти до 15 662 доларів.
 • У четвер, 19 листопада, біткойн знову трохи впаде – до 15 563 доларів.
 • У п'ятницю, 20 листопада, слід очікувати росту ціни біткойна до 15 325 доларів.

Зверніть увагу Криптовалюта без вкладень: що таке біткойн крани та як на них заробляти

Що впливає на курс біткойна

 1. Попит та пропозиція. Кількість біткойнів обмежена – 21 мільйон і абсолютну більшість вже добули. Чим менше ставатиме недобутих біткойнів, тим більше зростатиме ціна на них.
 2. Вартість виробництва. Через халвінг (зниження винагороди майнерів удвічі), який проводять кожні 4 роки, вартість виробництва зростає і якщо майнінг стане невигідним, це може негативно вплинути на ціну.
 3. Наявність біткойна на біржах. Якщо доступність монет знизиться, то ціна піде вгору.
 4. Конкуренція з боку альткойнів. Поки що біткойн – найбільш капіталізована криптовалюта. Але зі зростанням популярності інших валют, інвестори можуть переливати свої гроші й тоді ціна біткойна падатиме.
 5. Регулювання. Чим більше країн дозволяють біткойн та сприяють його використанню – тим більше він зростає. І навпаки, заборона у деяких країнах сприяє його падінню. Це один з найважливіших факторів.

Як купити Bitcoin?

Придбати криптовалюту можна кількома способами.

 • Через криптобіржу. Для цього необхідно зареєструватися на криптомайданчику й уважно розглянути його правила. Адже кожна біржа здійснює операції з криптовалютою по-різному.
 • В обміннику. Це платформа, де можна купити біткойн за фіатні гроші.
 • Купівля біткойна з рук. Таким чином ви придбаєте криптовалюту без посередника. Така операція дасть змогу зекономити на комісії, яку вам довелося б сплатити біржі чи обміннику. Однак така угода не дуже безпечна.