Компанія Crypto.com у травні 2021 року випадково перевела на рахунок однієї з клієнток понад 10 мільйонів доларів. Проте фірма не помічала помилки протягом 7 місяців.

Варте уваги Нафта по 150 доларів за барель: як монетизувати цю динаміку на ринку

Помилка на 10 мільйонів доларів

У Crypto.com мали перерахувати австралійці Манівел Гангадорі всього 100 доларів. Проте у компанії помилково ввели номер рахунку у поле де вказують суму платежу та провели транзакцію.

У результаті жінка отримала майже 10,5 мільйона доларів від Crypto.com. Цю помилку компанія помітила аж наприкінці грудня під час аудиту. Після цього фірма подала до суду на жінку та її сестру, яка теж отримала частину суми.

Крім того, компанія Crypto.com отримала розпорядження про замороження банківського рахунку Манівел у лютому, але вони виявили, що жінка відправила більшу частину грошей на інші рахунки:

  • у кінці січня Манівел перерахувала своїй доньці 430 тисяч доларів;
  • через місяць вона придбала будинок за 1,35 мільйона доларів неподалік від Мельбурна, а потім передала право на володіння ним своїй сестрі Тілагаваті Гангадорі, яка живе у Малайзії.

Судове рішення за замовчуванням, опубліковане в п’ятницю та є обов'язковим для виконання, зобов’язало сестер виплатити Crypto.com 1,35 мільйона доларів, продати майно та сплатити відсотки в розмірі 27 369 доларів США та покрити витрати.