Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із покликанням на дані дослідницького інституту Credit Suisse (CRSI). За інформацією організації, сімейний бізнес продемонстрував кращі показники у всіх регіонах і секторах економіки.

Актуально: Куди рухається економіка США і як українцям на цьому заробити

Сімейний бізнес в умовах пандемії

У CRSI зазначили, що пандемія коронавірусу мала сильний вплив на зростання світових фондових ринків. Однак сімейні компанії мають низку захисних факторів, завдяки яким вони можуть демонструвати високі результати своєї діяльності навіть у періоди ринкової напруженості.

CRSI провів опитування 200 сімейних компаній і виявив, що вони менше стурбовані своїм майбутнім, ніж несімейні підприємства. У період пандемії вони також рідше тимчасово звільняли своїх співробітників і більше уваги приділяли соціальній політиці.

Наслідки пандемії: Останній шанс для Італії: що вирішить долю економіки країни

У дослідницькій організації також наголосили, що зростання виручки сімейних компаній з 2006 року на понад 200 базисних пунктів перевищувало показник інших компаній.

Деталі дослідження

Воно було проведене на основі бази даних, до якої входить понад 1 тисяча світових публічних компаній, у яких засновник або один із членів його сім'ї володіє часткою не менше 20%.