Йдеться про компанію Multichain, яка створила додаток для трансферу криптоактивів між різними блокчейнами. У твіттері вони повідомили про виявлення підозрілого переводу коштів та початок розслідування.

Читайте також США уникнули дефолту, але ризики залишаються: як це вплине на глобальний світ

Підозріла транзакція у компанії, де зник гендиректор

У Multichain заявили, що понад 120 мільйонів доларів перемістили на невідому адресу через кілька тижнів після того, як стало відомо про зникнення очільника компанії. Клієнтам рекомендують призупинити використання цієї платформи.

Команда не впевнена, що сталося та наразі проводить розслідування,
– йдеться у заяві.

Експерти з MetaSleuth повідомили, що токени з рахунків Multichain розділили між 6 різними адресами. Тоді як у CoinTelegraph додали, що після появи цієї новини в інформаційному просторі декілька користувачів у твіттер повідомили, що існує можливість зламу платформи Multichain.

Цікаві новини про криптовалюти:

  • У другій половині червня біткойн суттєво зріс в ціні, а також підштовхнув мемні токени до подорожчання. Найімовірніше, це свідчить про оптимізм інвесторів щодо цього;
  • Мільярдер та бізнесмен Ілон Маск порадив не робити ставку на Dogecoin. Цікаво, що раніше він активно виступав у підтримку цифрової монети.