Компанія налагодила стратегічне партнерство з Навчально-дослідним інститутом цифрової валюти Народного банку Китаю (НБК), повідомляє Coindesk із покликанням на слова прессекретаря DiDi. Така співпраця має на меті пришвидшити впровадження системи електронних платежів у віртуальній валюті DCEP.

Цікаво: 85% прибутку за 10 днів: яка криптовалюта вийшла в топ за ринковою капіталізацією

Що передбачає проєкт з впровадження цифрової валюти DCEP

Робоча група DiDi розроблятиме й реалізовуватиме пілотний проєкт платіжної системи з використанням цифрової валюти DCEP.

Співпраця транспортної компанії з фінансовим регулятором Китаю – одне з найголовніших досягнень підприємства. DiDi матиме змогу налагодити зв’язок онлайн і офлайн секторів китайської економіки.

Поки деталі пілотного проєкту не повідомляють. Однак ініціатива може стати одним із перших реальних застосувань державної криптовалюти Китаю. Адже DiDi надає послуги таксі, оренди автомобілів і велосипедів, а також є сервісом з доставки для понад 500 мільйонів користувачів країни.

Читайте також: Кількість "біткойнерів" у світі перевищила 20 мільйонів: впевненість у криптовалюті зростає

Хто ще візьме участь в тестуванні державної криптовалюти Китаю

  • У квітні цього року стало відомо, що мережа кав’ярень Starbucks і фастфуд McDonald's увійшли до списку 19 закладів харчування та роздрібних магазинів, які братимуть участь в тестуванні державної криптовалюти Китаю в одному із районів країни Сюнань.
  • Ще одним учасником пілотної програми китайського центрального банку став Agricultural Bank of China. Фінустанова навіть почала тестувати інтерфейс платіжної системи національної цифрової валюти.
  • Водночас, у травні цього року керівник НБК І Ган повідомив, що в регулятора немає конкретного плану щодо запуску цифрового юаню.