Катар буде інвестувати у малий бізнес з виробництва модульних реакторів британської компанії.

Зверніть увагу Нове покоління інвесторів: хто може замінити легендарного Воррена Баффета

Катар та Rolls-Royce уклали нову угоду

Компанія Rolls-Royce уже підписала угоду з нафтовидобувною країною про інвестування мільярдів доларів у "зелені" проєкти. Катар приєднається до Rolls-Royce Group, BNF Resources UK Ltd та Exelon Generation Ltd в ролі акціонерів Rolls-Royce SMR, отримавши 10% акцій, інформує офіційний сайт британської корпорації. Катар інвестує 85 мільйонів фунтів стерлінгів або 112 мільйонів доларів у Rolls-Royce SMR Limited.

Що відомо про Rolls-Royce SMR

Цей бізнес створює нове технологічне рішення для забезпечення доступної ядерної енергії з низьким вмістом вуглецю. Одна електростанція займатиме приблизно одну десяту розміру традиційної атомної електростанції та буде забезпечувати електроенергією близько мільйона будинків.

Катар та Rolls-Royce уклали нову угоду / Фото Getty Images

Компанія Rolls-Royce прагне розширити свій аерокосмічний бізнес, який неабияк постраждав через пандемію, завдяки новим технологіям, включаючи малі ядерні реактори. Головний виконавчий директор Воррен Іст повідомив про намір відновити баланс у бізнесі після коронавірусу. Британський парламентар та міністр бізнесу Квасі Квартенг заявив, що ці інвестиції – це "явним вотумом довіри світовому лідерству Великої Британії в галузі ядерних інновацій".

Уряд Великої Британії інвестував 250 мільйонів фунтів стерлінгів (понад 330 мільйонів доларів США) у проєкт у рамках останнього раунду фінансування, що дало Rolls-Royce достатньо грошей, щоб продовжити отримання офіційного схвалення та визначення місць для монтажу власних заводів.