Іран буде розвивати нафтову промисловість

Іран налаштований розвивати свою нафтову промисловість, незважаючи на санкції, введені проти країни, заявив міністр нафти Ірану Біджан Зангане в ефірі національного телебачення, передає Investing з посиланням на Reuters.

Цікаво Ціна на нафту може злетіти до 150 доларів після рекордного обвалу – експерти

Ми не будемо здаватися ні за яких обставин. Ми повинні збільшити свою потужність, щоб при необхідності з повною силою ми могли вийти на ринок і відродити свою частку ринку,
– сказав Зангане.

Новий контракт в Ірані

Міністр виступив перед підписанням контракту на суму 294 мільйони доларів між Національною іранською нафтовою компанією та іранською фірмою "Персія нафта і газ" на розробку нафтового родовища Яран, яке ділиться з сусіднім Іраком родовищем Меджон.

Угода спрямована на видобуток 39,5 мільйона барелів нафти з нафтового родовища Яран у провінції Хузестан на південному заході Ірану, повідомляє іранське міністерство нафти Міністерства нафти SHANA.

Наслідки санкцій на нафтову промисловість Ірану

Після того як США вийшли з ядерної угоди та наклали санкції на Іран, експорт країни оцінюється в 100-200 тисяч барелів на день, що менше на 2,5 мільйона у порівнянні з квітнем 2018.

Виробництво сировини Ірану скоротилося вдвічі до приблизно 2 мільйонів барелів.