Тому інвестиції в активи провідних інтернет-ритейлерів станом на сьогодні доволі вигідні. Детальніше про це – у матеріалі 24 каналу.

Актуально: Як заробляти під час кризи: найвигідніші джерела пасивного доходу

Час розквіту Amazon

Останні роки онлайн-продажі жваво витісняють звичайні магазини з ринку. А пандемія коронавірусу та карантин зіграли їм тільки на руку. Люди почали більше купувати саме в мережі, відповідно зростають й активи таких компаній. Зокрема, вартість цінних паперів американської корпорації Amazon вже перевищила позначку в 3000 доларів.

Що вплинуло на ріст акцій Amazon

Денис Повторенко, аналітик-трейдер компанії "Форекс клуб" стверджує, що активи компанії в середині березня коштували близько 1700 доларів, а в першій половині липня вони підійшли до піку на рівні 3200 доларів за акцію. Таким чином прибутковість за чотири місяці становила 100%.

  • Основний фактор росту це різке збільшення попиту на послуги Amazon: адже в умовах карантину люди стали масово замовляти товари онлайн.
  • Інший позитивний фактор – хороші показники Amazon Web Services, хмарного сегмента Amazon. Він приніс компанії рекордну виручку – 10,22 мільярда доларів, показник за рік збільшився на третину.

Чи варто вкладати гроші в акції Amazon: прогноз експерта

Зараз активи Amazon трохи відійшли від максимальних значень і знаходяться на рівні близько 3000 доларів.

Це досить високий рівень, проте є ймовірність, що в подальшому ми побачимо ще один виток росту. Причина в тому, що в багатьох країнах зараз влада повертає обмежувальні заходи через коронавірус. Це може призвести до повторного зростання попиту на послуги Amazon і сприяти зростанню вартості активів. Тому в самий найближчий час можна радити купувати активи цієї компанії,
– зазначив Повторенко.

Також цікаво: Інвестиції в бізнес: які сфери будуть прибутковими в найближчі 10 років

Як розвивається сегмент онлайн-торгівлі під час карантину

Уся індустрія онлайн-торгівлі отримала сильний імпульс до розвитку. Попит на послуги інтернет-ритейлерів істотно виріс, а відповідно зросли і їх прибутки.

Наприклад, активи eBay в березні коштували 27 доларів, а в липні – уже понад 57 доларів. Якби ви вклали 1000 доларів в активи цієї компанії то за чотири місяці ваші інвестиції б подвоїлися.

Чудову динаміку також продемонстрували активи китайського онлайн-ритейлера Alibaba Group, говорить Денис Повторенко. Вони за аналогічний період зросли з 180 доларів до 246 доларів.

В цілому, активи компанії цього сегмента можна радити до покупки, тому що ймовірність їх зростання, на тлі побоювань щодо другої хвилі пандемії, досить велика,
– прогнозує експерт.