Укр Рус
23 липня, 11:31
2

Ім'я творця Hamster Kombat: хто стоїть за грою та чому вона небезпечна для українців

Основні тези
  • Гра Hamster Kombat має російське коріння, створена підприємцем з Росії та модерується з території Росії.
  • Ім'я підприємця, який створив гру – Едуард Гуринович, спеціалізується на IT.
  • Гуринович та його команда є ексклюзивними партнерами гри в Росії, відповідають за місцевих фанатів та рекламу в російському регіоні.
  • Гра може бути небезпечною для українців, оскільки Росія вимагає зберігання персональних даних користувачів на своїй території, доступ до яких можуть мати російські органи.

Джерело:

SPRAVDI

Популярна в Україні гра Hamster Kombat має російське коріння. Ба більше, її не лише створив підприємець з Росії, але й модерують гру з території держави-агресорки. Крім того, уже остаточно розкрили ім'я людини, яка стоїть за цим проєктом.

Ім'я підприємця, який створив Hamster Kombat, – Едуард Гуринович. Він спеціалізується на IT.

Варте уваги Monobank запустив новий сервіс для бізнесу з грою для бухгалтерів

Що варто знати про Hamster Kombat

На своїй сторінці у телеграм Гуринович повідомив, що він та його команда стали ексклюзивними партнерами гри в у Росії. Вони відповідають за роботу з місцевим прихильниками гри та продаж реклами для російського регіону. Крім того, російські ЗМІ раніше повідомляли, що 30 травня він подав заявку в Роспатент, аби зареєструвати словосполучення "Hamster Kombat". 

До теми! Російський бізнесмен входить до російського рейтингу Forbes "30 до 30".

Про російське коріння Hamster Kombat повідомляли ще кілька місяців тому. У травні 24 Канал оприлюднив детальний матеріал про гру Hamster Kombat, яка стала надзвичайно популярною в Україні. Зокрема, йдеться про те, що ця гра має російський домен – RU-CENTER. Для розуміння RU-CENTER Group була частиною російського мультимедійного холдингу РБК, а її штаб-квартира розташована в Москві.

Для українців ця гра має серйозну небезпеку. Перш за все йдеться про те, що у Росії діє вимога до компаній зберігати персональні дані користувачів у базах даних, що розташовані на території країни. Доступ до цих даних можуть отримати Роскомнагляд або російські силовики. Йдеться про дзвінки, контакти, фотографії, голосові записи, локації, файли та документи.