Благодійний фонд пообіцяв виділити 2,1 мільярда доларів протягом наступних п'яти років на просування гендерної рівності в усьому світі.

Варте уваги Жодних секретів: головні правила жінок-інвесторів на фінансових ринках

Фонд Білла та Мелінди Гейтс підтримає боротьбу за гендерну рівність

Благодійна організація зосередить свою увагу на просуванні лідерства жінок, репродуктивному здоров'ї та розширенні економічних можливостей. Транш від Gates Foundation використають для реалізації кількох різних ініціатив. Йдеться про наступні проєкти:

  • ініціатива з розширення економічних можливостей жінок, на яку витратять 650 мільйонів доларів;
  • проєкт планування сім'ї та здоров'я має бюджет у розмірі 1,4 мільярда доларів;
  • 100 мільйонів доларів підуть на прискорення процесу призначення жінок на керівні посади.

Що варто знати про гендерну рівність: дивитися відео

Світ боровся за гендерну рівність протягом десятиліть, але прогрес був повільним. Зараз є шанс відродити рух і домогтися реальних змін. Привабливість нашої боротьби за гендерну рівність в тому, що від цього виграє кожна людина. Ми повинні скористатися цим моментом, щоб побудувати краще і більш рівноправне майбутнє,
– йдеться в офіційній заяві Gates Foundation.

Загалом організатори Форуму ООН повідомили, що їм вдалося залучити інвестиції у розмірі 40 мільярдів доларів для гарантування прав жінок та дівчаток. До цієї кампанії також приєднався Фонд Форда, який виділив 420 мільйонів доларів, тоді як Світовий банк інвестує в програми гендерної рівності для 12 країн в Африці.