Маккензі Скотт підтримує різні організації після розлучення з Джеффом Безосом у 2019 році. Особливо активною вона була минулого року. У рамках 10 раунду своєї діяльності мільярдерка пожертвувала 2,74 мільярда доларів 286 "впливовим організаціям в категоріях і спільнотах, які історично недофінансовувалися та ігнорувалися".

Варте уваги Біткойн визнали офіційним платіжним засобом: які перспективи для ринку це відкриває

Ексдружина Джеффа Безоса жертвує мільярди доларів

Скотт зазначила, що перш за все вона керується бажанням розподілити багатства між некомерційними організаціями, які зміцнюють громади. Зокрема, фінансову підтримку отримують:

  • вищі навчальні заклади;
  • установи, які займаються культурою та мистецтвом;
  • громадські організації.

Маккензі Скотт у 2020 році підтримала 500 організацій на 5,9 мільярда доларів. У першій половині року 116 об'єднань отримали 1,7 мільярда доларів. У рамках наступного траншу на суму в 4,2 мільярда доларів були профінансовані 384 формування. З врахуванням нового раунд благодійності, мільярдерка витратила на допомогу різноманітним організаціям приблизно 8,5 мільярда доларів.

Я, Ден, плеяда дослідників, адміністраторів та радників – ми всі намагаємось роздавати багатство, яке стало можливим завдяки системам, які потребують змін. У цих зусиллях ми керуємось скромними переконаннями, що було б краще, якби непропорційне багатство не було зосереджене в невеликій кількості рук, і це рішення найкраще розробляти та впроваджувати для інших,
– заявила Скотт.