Королівський монетний двір, який вже більш як 1100 років зображає королівську сім'ю на монетах, представив публіці дизайн монети номіналом 50 пенсів із зображенням нового короля.

Зверніть увагу Новий протокол Ethereum: що це означає для світу криптовалют

У Британії випустять монету з Чарльзом III

Ця інституція документує кожного монарха Великої Британії від Альфреда Великого, який помер у 899 році нашої ери. Тож нова монета із зображенням Чарльза III увійде в обіг до кінця 2022 року.

Основні деталі про монету із зображення нового короля Великої Британії:

  • Новий монарх особисто схвалив свій портрет для монети;

  • На монеті також буде спеціальний напис: "Король Чарльз III, Божою милістю захисник віри";

  • Тоді як сам портрет створив скульптор Мартін Дженнінгс;

  • Відповідно до традицій, портрет короля Чарльза III буде звернений вліво, в протилежний бік від його матері королеви Єлизавети II.

У Британії випустять монету з Чарльзом III / Фото "Європейська правда"

Також повідомили, що у понеділок випустять спеціальну серію монет на честь королеви Єлизавети II. Натомість портрет короля Чарльза III з'явиться на 5 фунтовій монеті та 50 пенсах, присвячених королеві.

Згідно з даними DW, Банк Англії буде поступово вводити в обіг монети та банкноти із зображенням нового монарха.Ціна цього процесу може скласти приблизно 350 мільйонів фунтів стерлінгів.

Очільник Банку Англії Ендрю Бейлі додав, що банкноти із зображенням королеви Єлизавети II й надалі будуть законним платіжним засобом у країні, а оновлену інформацію щодо цього питання нададуть вже після закінчення періоду жалоби.