Засновник компанії Tesla Ілон Маск заявив на Всесвітній онлайн-конференції, яка була організована Адміністрацією кіберпростору Китаю, що виробник електрокарів планує продовжувати інвестувати у другу економіку світу.

Зверніть увагу Мислити на перспективу: як захистити особисті фінанси від потенційних загроз

Ілон Маск продовжить співпрацю з Китаєм

Мільярдер вдруге за місяць похвалив Китайську Народну Республіку. Вперше він назвав виробників автомобілів з Піднебесної найконкурентнішими у світі, а на останній конференції Маск заявив, що Китай – це глобальний лідер з диджиталізації.

Моє щире спостереження полягає у тому, що Китай витрачає багато ресурсів та зусиль на використання найновіших цифрових технологій у різних галузях промисловості, включаючи автомобільну, що робить країну світовим лідером у сфері цифровізації. Tesla продовжить розширювати наші інвестиції та науково-дослідну роботу у Китаї,
– додав Ілон Маск

Tesla намагається покращити свій імідж у Китаї, після негативу у пресі. Згідно з виданням Aljazeera, у 2021 році обсяги постачання електрокарів цієї марки до Піднебесної впали на 69%. Крім того, компанія постала перед низкою інших труднощів:

  • конфіденційність даних,
  • негативні відгуки,
  • Пекін заборонив деяким державним діячам та військовим використовувати електромобілі Tesla.

Ілон Маск також прокоментував захист даних у його останній промові. Зокрема, він зазначив, що у компанії позитивно поставилися до низки законів та нормативних актів, які були оприлюднені задля посилення управління даними.