Інтернет повинен мати власну валюту, заявив гендиректор Twitter і платіжної компанії Square Джек Дорсі, пише PYMNTS. Він зазначив, що криптовалюта й всесвітня мережа мають спільні характеристики – вони розвиваються суспільством і побудовані згідно із загальними інтересами.

Інтернету потрібна власна валюта, і біткойн - найкращий варіант на цей момент. Я не бачу, як це може змінитися, беручи до уваги всіх людей, які переслідують однакову мету й працюють над прихованим потенціалом криптовалюти,
– пояснює Дорсі.

Цікаво: Час для TikTok спливає: Трамп дав 4 дні на продаж, після чого забороняє додаток в США

Що заважає визнанню біткойна

За словами Дорсі, є кілька перепон на шляху до визнання криптовалюти.

  • По-перше, потрібно вирішити проблеми мережі біткойна, що стосуються швидкості здійснення платіжних операцій. Адже сьогодні все відбувається надто повільно. Наприклад, блокчейн біткойна проводить 4-7 транзакцій за секунду, коли, наприклад, платіжна система Visa здійснює 24 тисячі платіжних операцій за секунду.
  • По-друге, суспільство поки не розуміє всі переваги цифрових валют.

До теми про криптовалюти: Кореляція біткойна і золота досягла рекордного значення через падіння долара: що це означає

Як Джек Дорсі підтримує розвиток криптосфери

Гендиректор Twitter є безперечним прихильником криптовалют і сприяє їхньому поширенню в суспільстві. Зокрема, у травні в додаток Cash App, який розробила компанія Square, додали функцію купівлі цифрових активів.

У липні цього року логотип біткойна з'явився на автомобілі NASCAR. Спонсором цієї ініціативи теж стала компанія Square, якою володіє Джек Дорсі.