На своїй сторінці у Twitter експерт зазначив, що після аналізу графіка домінування біткойна з використанням теорії Елліота, він очікує зростання темпів домінування першої криптовалюти до 86%, пише Bitcoinist.

Зокрема, йдеться про довгострокову перспективу. Тобто такий рівень домінування біткойна може бути досягнутий до кінця 2021 року чи навіть початку 2022 року.

Яким може бути курс біткойна: Майже 400 тисяч доларів за біткойн: новий прогноз для криптовалюти

Альткойни проти біткойна: яка криптовалюта краще себе проявляє у 2020 році

Водночас, Блантс визнав той факт, що у 2020 році альткойни проявляють себе краще, ніж біткойн. За словами експерта, такий тренд триватиме і в найближчий час. На думку аналітика, до жовтня цього року рівень домінування біткойна знизиться і досягне 60%.

Ми бачимо, що рівень домінування біткойна знижується, і протестує значення кінця 2019 року,
– стверджує Блантс.

Альткойни підтримують більше, ніж біткойн

  • Не лише Бенджамін Блантс говорить про домінування саме альткойнів найближчим часом. Раніше аналітики Pantera Capital у листі до інвесторів також висловлювали думку, що домінування біткойна не буде настільки високим, як альткойнів. Тому вони закликали інвесторів уважно вибирати криптовалюту для інвестицій.
  • Зростанню популярності альткойнів сприяє факт різкого збільшення ринку децентралізованого фінансування. Зокрема, лише капіталізація протоколу Compound перевищила 1 мільярд доларів.