Як реагують на все, що відбувається, користувачі компанії, що чекає на неї в найближчій перспективі і чи куплять акції Twitter інвестори, якщо вони знову вийдуть на ринок, розповідаємо в матеріалі Фінанси 24.

До теми Акції Alibaba просіли після неочікуваної спекуляції: варіанти капіталізації для інвесторів

Відтоді, як Маск став власником Twitter, купивши її за 44 мільярди доларів, з компанії було звільнено або пішли за власним бажанням 80% співробітників. У результаті в штаті компанії залишилося тільки 1,3 тисячі осіб, з яких близько 500 це інженери.

Негативна активність

Тих же співробітників, які займаються дизайном і безпекою проєктів, налічується лише 20 осіб. Було звільнено велику кількість модераторів, що з крайньою тривогою сприйняли користувачі Twitter. Восени минулого року повідомлялося про звільнення лише 50% всіх співробітників соцмережі. При цьому пізніше Маск попросив частину з них повернутися назад через дефіцит кадрів, що виник.

Крім кадрових питань, Маск збирався зайнятися й іншими процесами. Зокрема, він планував також скоротити частку реклами в соцмережі до 45%, щоб знизити залежність Twitter від зовнішніх сил. Він також збирався позбутися цензури, для чого було звільнено модераторів соцмережі. Усі ці дії активно не подобаються користувачам мережі, які проголосували за те, щоб Маск залишив посаду глави компанії.

Неясний прогноз

Акції Twitter були досить цікавим торговим інструментом на ринку до того моменту, як Маск купив компанію. Після цього придбання вони не торгуються на біржі, оскільки новий власник компанії викупив їх усі в інвесторів за ціною 54,2 долара за штуку. При цьому до цього моменту вони коштували на ринку 53,7 долара.

Соцмережа стала приватною компанією, як, наприклад, і SpaceX, що належить Маску. Водночас не виключено, що за всіх різких змін, які відбуваються у Twitter, Маск у найближчому майбутньому все ж захоче продати частину цінних паперів компанії, які належать йому, на ринку. Ймовірно, йому знадобляться гроші для розвитку соцмережі, яка після всіх потрясінь перебуває не в найкращому фінансовому становищі.

Щоправда, не виключено, що інвестори в такій ситуації будуть не дуже налаштовані на те, щоб купувати ці цінні папери на ринку. Навіть за цікавою ціною. Якщо врахувати, що за підсумками першого півріччя минулого року чистий прибуток Twitter зріс майже у 2 рази порівняно з аналогічним періодом 2021 року, її фінансові показники з моменту купівлі компанії Маском поки що не відомі. Найімовірніше, вони будуть набагато гіршими. Це може негативно вплинути на вартість акцій Twitter.

Як інвесторам використовувати активність Маска

Зниження вартості паперів компанії до локальних мінімумів може стати непоганою точкою для інвестицій в акції цієї компанії. Ті ж інвестори, які вже мають Twitter у своєму інвестпортфелі, можуть або збільшити частку цього активу, або, навпаки, продати папери до зниження і заробити, викупивши їх на нижчих рівнях. Усі ці операції можна зробити, наприклад, у торговій платформі Libertex від Forex Club.

Libertex доступна як з мобільних телефонів, через додатки для iOS і Android, так і з комп'ютера через вебінтерфейс. Це означає, що інвестувати в зростання або зниження Twitter можна буквально в будь-якому місці, де є інтернет. Крім Twitter у цій платформі представлено понад 300 різних активів – акції провідних компаній, світові фондові індекси, валюти, криптовалюти та інші інструменти.

Почати вкладати кошти та отримувати прибуток просто.

  • Відкрийте та поповніть рахунок у Libertex.
  • Оберіть, у що інвестуватимете, а також введіть суму та виберіть напрямок угоди.
  • Після цього ви в один клік можете інвестувати в зростання або в зниження потрібного вам активу.
  • А все що залишиться зробити – дочекатися отримання прибутку.

Щоб освоїти процес інвестицій, спробуйте здійснити кілька угод на вбудованому в платформу безкоштовному демо-рахунку з віртуальними 50 000 доларами. Після успішної практики на деморахунку ви зможете в один клік переключитися на реальний рахунок і почати отримувати справжній дохід.