Tesla планує доставити 500 тисяч автомобілів загалом у 2020 році, що стане черговим рекордом для компанії. Виробництву автомобілів компанії допомагає велика фабрика в Шанхаї, яка зараз почала будувати машини для європейських ринків, повідомляє Investing.com.

Зверніть увагу Що таке Індекс Dow Jones і як на ньому можна заробити: поради експерта

Чому акції Tesla ростуть

  • Компанія вийшла на рекордні показники з виробництва автомобілів та розв'язала проблеми з неспроможністю виконувати обсяги замовлень.
  • Компанію додадуть до базового індексу S&P 500. Ринок відразу відреагував на новину зростанням в 13% в той же день. Tesla буде офіційно додано до індексу 21 грудня. Компанія увійде до числа 10 найбільш цінних компаній в індексі, а її поточна ринкова капіталізація становить 8,2 мільярда доларів.

Включення Tesla означає, що багато інвестиційних фондів, які пропонують активи S&P 500, швидше за все, купуватимуть акції Tesla (NASDAQ: TSLA) (і продаватимуть частину інших акцій), щоб включити їх у свої портфелі з цього моменту до 21 грудня, що потенційно може підняти ціну акцій Tesla.

Яка ціна акцій Tesla

У п'ятницю 27 листопада акції Tesla торгувалися на рівні 572 доларів. Це на 584% більше, ніж на початку року. Рівно рік тому торги для акції Tesla відкрилися з ціною 66,2 долара. Відтоді ціна помножилася на 7,5.


Акції Tesla у 2020 році / Libertex

Що відомо про індекс S&P 500

Фондовий індекс, у кошик якого включено 500 акціонерних компаній США, що мають найбільшу капіталізацію. Вперше індекс був розрахований 4 березня 1957 року.

Індекс S&P 500 конкурує за популярністю з промисловим індексом Доу-Джонса й заслужено називається барометром американської економіки.