Новий Twitter під егідою Ілона Маска: що буде з його статусом найбагатшої людини світу

27 серпня 2023, 21:27
Читать новость на русском
СПЕЦПРОЄКТ

У липні 2023 року видання Bloomberg та Forbes вкотре визнали Ілона Маска найбагатшою людиною у світі. І якщо з його основними активами – компаніями Tesla та SpaceX – у принципі все зрозуміло, то візія Маска щодо придбаної ним соціальної мережі, яка раніше була відома під назвою Twitter, викликає на ринку деякі питання. 

Ілон Маск придбав компанія Twitter, яка тепер називається X, у 2022 році за 44 мільярди доларів. Більше про нові реалії навколо соціальної мережі – у матеріалі 24 Каналу.

Варте уваги Не доларом єдиним: найкращі валюти для збережень

Непопулярні заходи

Після остаточного придбання соціальної мережі Twitter, Ілон Маск почав процес кардинальних змін у компанії, які викликали невдоволення серед користувачів. Один із таких – це нещодавня зміна логотипа Twitter. Звичний силует птаха, який успішно існував протягом 17 років, замінив символ X. Дизайн останнього запропонував користувач соцмережі.

Нова візія Ілона Маска / Фото Getty Images 

Ще одне рішення, яке не сподобалося людям, – звільнення 50% працівників Twitter. На ринку пояснювали таке рішення Маска тим, що він переплатив за соцмережу, тож намагається скоротити свої витрати на її роботу. 

Пізніше навіть сам Маск визнав той факт, що X – збиткова компанія з негативним грошовим потоком. Ключові причини – це падіння доходів від реклами та велике боргове навантаження.

Багатство під загрозою

Усі ці події, пов'язані з соціальною мережею, звичайно, не надто добре впливає на капітал Ілона Маска. Одразу після підписання угоди з придбання Twitter, бізнесмен втратив 29 мільярдів доларів всього за один день. Це сталося через обвал вартості акцій Tesla. Цінні папери подешевшали відразу на 12% після того,як стало відомо, що рада директорів Twitter схвалила покупку компанії Маском.

Тоді як за 2022 рік Ілон Маск взагалі втратив понад 200 мільярдів доларів. Основною причиною називають стрімке падіння ринкових котирувань акцій Tesla та фінансові проблеми Twitter. Додамо, що на момент створення цього матеріалу, капітал підприємця Forbes оцінює у 244,2 мільярда доларів

У результаті він навіть потрапив до Книги рекордів Гіннесса як людина, яка вперше в історії зафіксувала настільки відчутний відтік особистого капіталу.  Разом з тим, рейтинги 2023 року знову свідчать, що Маск відновив позиції, що похитнулися минулого року, і знову став найбагатшою людиною у світі. Тож, попри все події навколо соцмережі є всі шанси, що він й надалі буде очолювати рейтинг найзаможніших людей на планеті.

Нова візія Ілона Маска / Фото Getty Images

Новини привертають увагу

Популярні інформаційні приводи також відіграють певну роль у світі фінансів. Ось, наприклад, відомі події, пов'язані з Twitter, Маском або іменами інших мільярдерів – це нові можливості. 

На хвилі тих чи інших негативних інфоприводів можна, зокрема, звернути увагу на варіант з CFD на акції Tesla, а потім зі зменшенням вартості котирувань, придбати їх за нижчою ціною. CFD – контракти на різницю, які дозволяють капіталізувати зміну вартості акцій без фактичної купівлі або продажу активів.

Вибір та можливості

На сьогодні існує чимало варіантів для того, щоб займатися інвестиціями. Тож, є можливість для пошуку найкращої опції. Зокрема, для багатьох на перший план виходить питання вибору правильної компанії чи торгової платформи, яка зможе надати доступ до різнопланових активів, адже принцип диверсифікації інвестиційного портфеля завжди в дії.

Однією з таких платформ є Libertex, яка пропонує інвесторам доступ до понад 300 різних фінансових інструментів. Серед них:

  • Акції Tesla та інших відомих компаній;
  • Фондові індекси; 
  • Валюти та криптовалюти (для прикладу, Shiba Inu та Dogecoin, на динаміку яких досить часто впливає Ілон Маск);
  • Енергоносії; 
  • Інші активи.

Нова візія Ілона Маска / Фото Getty Images

Будь-який процес має свої правила та послідовність дій, які необхідні для початку діяльності. Перші кроки на платформі Libertex такі: 

  • Відкриття та поповнення рахунку; 
  • Вибір конкретного фінансового інструмента; 
  • Визначення із сумою угоди та її напрямком – "у зростання" чи "у зниження"; 
  • Оцінка ситуації на ринку з вбудованими інструментами технічного аналізу;
  • Закриття угоду після отримання бажаного результату.
Важливо! Торгівля фінансовими інструментами є ризикованою діяльністю і може принести як прибуток, а й збитки. Розмір можливих втрат обмежений сумою депозиту.

Зручність та доступність

Усі вище згадані операції можна реалізувати буквально в одному вікні. Адже платформа Libertex доступна як з комп'ютера, через вебінтерфейс, так і з мобільних телефонів за допомогою додатків для iOS та Android. Саму тому управління особистим капіталом більше не залежить від місця перебування людини. Усе можна робити навіть не виходячи з власної домівки. Головне – доступ до Інтернету

Розібратися з важливими аспектами здійснення угод допоможе безплатний деморахунок, на якому вже є 50 тисяч віртуальних доларів. Після торгівлі на деморахунку клієнт в один клік зможе  перейти на реальний рахунок.

На сьогодні більше, ніж 2,9 мільйона початківців та досвідчених інвесторів з усього світу уже обрали програму Libertex для інвестицій та отримання доходу.