Останні зміни на ринку валют: чи досягнув долар США найгіршого результату за 7 місяців
Долар зміцнює позиції проти кошика з 6 інших валют. На ринку також зафіксували стабілізацію динаміки американської валюти. Більше про це – читайте у матеріалі 24 каналу.
Останні зміни Індексу долара США на ринку
Під час торгів у вівторок, 10 січня 2023 року, котирування Індексу долара США коливаються на рівні 103,22 інформує Yahoo!Finance. З початку торгової сесії цей показник додав 0,21%, а коливався в діапазоні 103,05 – 103,32.
Варте уваги Ціни на газ у Європі обвалилися до важливої позначки: коли можуть виникнути проблеми
Крайні позиції для Індексу долара за останні 12 місяців:
- Цей показник досяг річного максимуму на рівні 114,78. Ба більше, це піковий рівень для Індексу за 20 років;
- Натомість мінімально котирування впали до 94,63 за аналогічний період, за даними CNBC.
Загалом Індекс долара США уже суттєво відійшов від максимального показника за 20 років, але стабілізувався поблизу найслабшого результату на ринку за останні 7 місяців, інформує Reuters.
Цьому сприяли досить агресивні коментарі двох федеральних чиновників напередодні нових заяв від глави Федерального резерву. Це допомогло долару стримати свої втрати та повернутися до позитивної динаміки на ринку.
Що таке Індекс долара США
Це показник, який фіксує співвідношення долара до шести національних валют основних торгових партнерів офіційного Вашингтона. Йдеться про євро, єна, фунт стерлінгів, канадський долар, шведська крона та швейцарський франк.Динаміка інших валют
Позиції євро під час торгів майже не змінилися. Офіційна валюта країн Єврозони торгується на ринку трохи нижче свого максимуму за останні 7 місяців. Британський фунт втратив з початку торгів 0,1%. Грошова одиниця відійшла від пікового значення за три тижні.
Експерти також пояснили, що призвело до стрімкого зміцнення долара США у 2022 році. Ба більше, за цей період Індекс долара зафіксував кілька серйозних рекордів. Крім того, вони поділилися прогнозами на 2023 рік.
Більше новин про долар США:
- Проте в останньому кварталі 2022 року Індекс долара зафіксувала найбільші втрати за 3 місяці за останні 12 років. Загалом це сталося через настрої інвесторів відносно процентної ставки;
- Зокрема, вони вважали, що Федеральний резерв не буде підіймати ставку вище 5%, оскільки інфляція поступово спадає. На сьогодні цей показник становить 4,25% – 4,50%;
- Водночас це не завадило американській валюті за рік досягти найкращого результату на ринку за 7 років – з 2015 року. Йдеться про річне зростання на рівні 8,6%.