Про це повідомляє MarketWatch із покликанням на результати торговельної сесії.

Також цікаво: Чи впаде гривня до кінця 2020 року: відповідь Мінфіну

  • Як змінилася ціна золота

У середу вранці, 22 липня, ціна серпневих ф’ючерсів на золото на Товарній біржі Нью-Йорка Comex підскочила на 0,77%, або на 14,55 долара, досягнувши 1858,05 долара за тройську унцію.

Така вартість дорогоцінного металу стала максимальною з 9 вересня 2011 року, коли він рекордно подорожчав до 1855,75 доларів за тройську унцію.

  • Що відомо про ціну срібла

Вересневі ф’ючерси на срібло зросли на 5,64% – до 22,773 долара за унцію. Попереднім рекордом була вартість металу в 23,2 долара, встановлена 19 вересня 2013 року.

Новини валютного ринку: Євро замість долара: чому валюта ЄС стає популярнішою за американську

  • Чому ціни на метали зросли

Основною причиною такого стрімкого зростання вартості металів стало ослаблення долара до євро. Зокрема, євро подорожчало до долара, досягнувши 1,154 долара за євро, що стало найбільшим стрибком вартості з січня 2019 року.

  • Що прогнозують аналітики

За словами аналітика ANZ Даніеля Хайнса, існує велика ймовірність, що процентні ставки залишаться низькими в майбутньому. Тому слабкий долар підтримуватиме цікавість інвесторів до золота.

Окрім того, не слід забувати про пандемію коронавірусу, яка негативно впливає на світову економіку. Через нестабільність курсів валют та фондових ринків інвестори частіше звертатимуться до золота, як безпечного активу.